Какво включват?
Жители на Стара Загора се оплакват от постоянно присъствие на проститутки и сутеньори в емблематичен парк в града.
От Община Стара Загора предприемат допълнителни мерки, за да се справят с проблема, който е от много години.
"Правят се обходи, има засилено полицейско присъствие. Има обходи с кучета", заяви в "Денят започва" Николай Диков, секретар на община Стара Загора.
Има предложение общината да започне работа с лицензирана частна охранителна фирма, с цел да има денонощно присъствие. Очаква се промяната да бъде въведена в най-кратък срок.
Вижте още в прякото включване на Десислава Петкова.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец