ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Владислав Панев: Радев спекулира с темата "Македония"

Чете се за: 01:22 мин.
У нас
Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
Слушай новината

На критиките на президента, че парламентът се е превърнал в тържище, от Демократична България отговориха, че според тях депутатите от ИТН са вече свободни и трябва да гласуват по съвест на вота на недоверие. И изразиха солидарност с изявлението на Корнелия Нинова, че Радев спекулира с темата "Македония".

"Според мен, да, той спекулира по темата "Македония". Според мен той залага на нови избори и служебен кабинет през това време. Какви са неговите мотиви, не знам, но за мен интересът на България е реформаторско мнозинство и кабинет на промяната - дали това ще дойде в този НС или след това ще имаме нови избори, на които изборът пред хората ще бъде черно-бял - дали да гласуват за хора, готови за промяната, или да предпочетат да останат във феодалния си модел", заяви Владислав Панев от "Демократична България".

Панев заяви още в предаването "Говори сега", че ДБ не са предлагали места в кандидатдепутатски листи на хора от ИТН при евентуални следващи избори.

Гледайте повече теми от "Говори сега"

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?