ВМРО настоява за отмяна на Закона за социалните услуги, който предизвика протести заради текстовете за отнемането на деца от семейството и беше отложен с половин година.
Предлагат изцяло нов проектозакон за социалните услуги, при който да има бързо съдебно производство при отнемане на дете от семейството, както и да се премахне ролята на неправителствените организации при извеждането на децата.
Искрен Веселинов - ВМРО: Накратко, ние поставяме семейните ценности в самото тяло на закона като основен принцип. Предотвратяване възможността за дългосрочно извеждане на децата от семейна среда без обжалване, и превръщане, всъщност целия фокус на политиката към децата ние го пречупваме през политиката за семействата.
Президентът Радев за атаката в Сидни: Гласът на хуманизма се заглушава все по-често от омразата и грохота на оръжията
Президентът Румен Радев ще участва в традиционното запалване на свещите за Ханука
Тошко Йорданов: От ИТН никога не сме твърдели, че "сме оженени за някоя власт"
"Летяха куршуми, нямаше къде да се скрием": Атентат в Сидни разтърси света в първия ден на Ханука (ОБЗОР)
Украйна се отказва от членство в НАТО в замяна на гаранции за сигурност от САЩ и Европа
С 20% по-големи кредити са изтеглили българите през първите 9 месеца на годината