Продължават проблемите на българските шофьори на камиони, които не могат да се приберат у дома.
Част от тировете, които бедстваха на границата между Словения и Италия са влезли под полицейски конвой в Хърватия.
В момента обаче от 05:00 часа сутринта - те са спрени и са образували дълга колона на магистралата.
Нямат никаква информация - кога ще могат да продължат пътя си. Повече от половината все още са заклещени на словенската граница.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг