В Трънско все още има населени места без ток, а някои са и без вода.
Ситуацията след падането на снега в района остава тежка. Екипи работят по възстановяването на електроподаването в селата, останали без ток.
От община Трън обясниха, че продължава и работата по отстраняване на паднали клони и дървета. В населените места все още няма и вода, а обявеното бедствено положение остава.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро