Демонстрантите настояват за оставката на премиера Бенямин Нетаняху
Втора нощ на протести в Йерусалим. Демонстрантите настояват за оставката на премиера Бенямин Нетаняху, за провеждането на предсрочни избори и за незабавното сключване на сделка за освобождаване на заложниците, държани от Хамас.
Пред Кнесета се разраства палатковият лагер на протестиращите.
Те обявиха, че ще останат там до четвъртък.
Все още не е ясно кога израелският премиер ще се върне на работа.
Днес се очаква той да бъде изписан от болница, след като в неделя беше опериран от херния.
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Състоянието на 17-годишните младежи, поразени от волтова дъга на жп гара Стара Загора, остава критично
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец