Американският гард е най-новото попълнение в състава на шуменци
Шумен отново напомни за себе си по отношение на трансферите. „Жълто-зелените“ добавиха към редиците второ ново чуждестранно попълнение. Под наставленията на Янко Янков ще играе и тренира Бено Зечич, обявиха тази вечер официално от клуба. Американецът ще Изавява в тима от Шумен през следващия сезон.

Предстоящата кампания ще бъде първа професионална в кариерата на гарда. През миналия сезон Зечич се изявява в Унверситета Саутърн Назарейне, оставяйки добри впечатления. 23-годишният баскетболист записа средно по 14.5 точки, 3.9 борби и 5.7 асистенции за 30 мача на колежанско ниво.
Между 2018 до 2023 година 193-сантиметровият стрелец играе в Кал Стейт Юнивърсити.
Апоел Тел Авив отново посочи "Арена София“ като резервен вариант за мачовете си в Евролигата
Баскетболните националки до 20 г. надиграха тима на Гърция в контрола преди европейското в Самоков
Орлин Атанасов: Бъдещето на българския баскетбол не зависи само от формата на НБЛ
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк