Двубоят противопостави първия и втория в шампионата

23:39, 26.11.2023
Чете се за: 01:10 мин.
Ювентус Интер Дензел Дъмфрис Филип Костич

Сблъсъкът между Ювентус и Интер от 13-ия кръг на Серия А завърши при равенство 1:1. Двубоят противопостави първия и втория в шампионата.

"Бианконерите" откриха резултата с първия си точен изстрел в двубоя. Душан Влахович стреля от движение в долния десен ъгъл за 1:0.

Гостите възобновиха равенството на стадион "Алианц" в Торино само 3 минути по-късно. Лаутаро Мартинес засече с едно докосване подаване в наказателното поле на Маркъс Тюрам.

След почивката нерадзурите отново контролираха играта и стигнаха до нов точен удар, но не и до обрат.

Интер оглавява класирането с актив от 32 пункта, докато Ювентус заема втората позиция в подреждането с две точки по-малко.