Засилен интерес към пунктовете за ваксинация в столицата и през неделния ден.
Днес желаещите отново имаше опашки, но проблеми с електронната система не е имало. Не се стигна и до дълго чакане.
От утре ваксинационни пункт в "Пирогов" ще работи по полунощ.
От Министерството на здравеопазването увериха, че в България се прилагат единствено ваксини, чиито срок на годност е в съответствие с разрешението им за употреба, а най-предпочитана остава еднодозовата ваксина.
В "Пирогов" продължава борбата за живота на децата, катастрофирали Горна Оряховица
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец