Украинският президент Володимир Зеленски посети пострадали от войната, настанени на лечение в киевска болница.
"Скоро украинците заедно ще празнуват победата над Русия", увери държавният глава. Той съобщи, че тази вечер отново е разговарял с френския лидер Еманюел Макрон.
Двамата са подчертали необходимостта от продължаване на мирния диалог. Трябва да укрепим антивоенната коалиция, посочи Зеленски. От 16-годишна пациентка Зеленски научи, че се е превърнал в звезда в социалната мрежа ТикТок.
Катя Власенко получи букет от държавния глава. Тя е пострадала, когато колата на нейното семейство попаднала под обстрел докато бягали от руските сили.
Директорът на "Евровизия" за българското домакинство през 2027 г.: Сигурен съм, че България ще се справи с това предизвикателство
Круизният кораб, огнище на хантавируса, пусна котва на пристанището на Ротердам
Президентът Илияна Йотова посети завод край Баку, изграден с изцяло българска инвестиция
14-годишна родилка в тежко състояние е транспортирана с медицински хеликоптер до София