Златомир Загорчич: Искам да има постоянство в играта ни

Искам да виждам играта, която показахме през първото полувреме, допълни наставникът след втората поредна победа на "белите"

Снимка: start-photo.bg
21:52, 17.08.2024
Чете се за: 01:02 мин.

Славия постигна втора поредна победа в Първа лига. „Белите“ отказаха ЦСКА с 1:0 на Националния стадион „Васил Левски“. Старши треньорът Златомир Загорчич обърна внимание на ситуациите, които гостите пропуснаха. Все пак той остана доволен от представянето през първото полувреме.

"Искам да виждам играта, която показахме през първото полувреме, второто не ми хареса толкова. Трябваше да затворим мача много по-рано. Изпуснахме много ситуации и трябваше да вкараме още голове и да сме по-спокойни“, започна наставникът.

Във всеки мач създаваме положения, но явно не ни достига качество и концентрация. Ще трябва да работим в този аспект и в следващите мачове да вкарваме повече голове.Искам да има постоянство в играта ни“, завърши Загорчич.

Лекарите в Индия провеждат 24-часова стачка след брутално убийство на тяхна колежка