ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Задържани за измама: Българи създали фалшив QR код за...
Чете се за: 01:02 мин.
Съдът пусна бившия директор на 138-о училище срещу 5000 лв.
Чете се за: 03:17 мин.
Столичната община въвежда зелен билет за градския...
Чете се за: 00:42 мин.
Увеличиха присъдата на Рангел Бизюрев за убийството на...
Чете се за: 01:30 мин.
Президентът пред "Величие": Необходими са...
Чете се за: 04:20 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Празник на Българската армия

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:21 мин.
У нас

500 военнослужещи и 3 български хеликоптера ще участват в днешния парад за Деня на храбростта и празника на Българската армия, заяви в "Денят започва" на БНТ министърът на отбраната Тодор Тагарев.

празник българската армия
500 военнослужещи и 3 български хеликоптера ще участват в днешния парад за Деня на храбростта и празника на Българската армия, заяви в "Денят започва" на БНТ министърът на отбраната Тодор Тагарев.

Армията днес тежи на обществото приблизително три пъти по-малко, изразено като процент от БВП, отколкото в края на Студената война, каза още министър Тагарев. Той допълни, че не численост не достига на Българската армията, а средства, за да може тя в рамките на тази численост да бъде наистина добра - да изпълнява в пълна степен своите ангажименти, да работи за сигурността на страната и на съюзите, в които членува страната ни.

Вижте видеото с целия разговор.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?