ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Обрат във вота: Отхвърлиха предложението НСО да охранява...
Чете се за: 04:05 мин.
И вторият мандат – неуспешен: От ПП-ДБ го върнаха...
Чете се за: 04:15 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Отслужват тридневен молебен за благополучие

bnt avatar logo от Гриша Табаков
A+ A-
Чете се за: 00:17 мин.
У нас

От днес до неделя основните вероизповедания в България ще отслужат молебени за мир, здраве и благополучие на българския народ. Инициативата е на президента Росен Плевнелиев.

отслужват тридневен молебен благополучие

От днес до неделя основните вероизповедания в България ще отслужат молебени за мир, здраве и благополучие на българския народ. Инициативата е на президента Росен Плевнелиев.

Поводът - отчаянието, обхванало българите и неговото отражение, което се прояви в самозапалвания и вълната от самоубийства, обясни държавният глава.

Вчера той се срещна с представители на всички вероизповедания у нас. Пред тях Плевнелиев заяви, че ролята на религията в този тежък кризисен момент е много важна. Според държавния глава всички религии трябва да се обединят в тази трудна ситуация.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Трамвай блъсна дете в София
Чете се за: 00:27 мин.
У нас
Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?