Технически проблем със строежа на метрото в София притесни преминаващите по столичния булевард "Евлоги и Христо Георгиеви" снощи.
Пяна, която се използва в строително-монтажните дейности, изби под асфалта.
На мястото веднага са пристигнали екипи на Столична община и Гражданска защита. Булевардът е бил временно затворен за автомобили, докато повредата бъде отстранена.
На мястото днес все още има сигнални ленти и следи от дейностите по отстраняването на повредата. От Столична община заявиха за БНТ, че случилото се не може да се определи като авария, а пяната, която се е изляла снощи на пътното платно, не е опасно вещество.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)