Премиерът коментира информацията, че няколко големи обществени сгради в София са осъмнали тази сутрин с въоръжена полицейска охрана.
"Има получени няколко сигнала в службите, които се проверяват”. Това заяви премиерът Бойко Борисов в ямболското село Лозенец по повод това, че няколко големи обществени сгради в София са осъмнали тази сутрин с въоръжена полицейска охрана.
На уточняващ въпрос какви са конкретните сигнали, които са получени за тези сгради, Борисов не отговори.
„Нека да не забравяме, че светът е във война. Но искам да уверя българските граждани, че ние сме взели всички мерки за тяхното спокойствие. Затова започваме съвместни тренировки на гръцката граница с военните. Използваме почивните дни, за да прекараме техниката до местата, където ще се проведат ученията, за да не нарушаваме трафика, допълни още Борисов.
Очаквайте подробности.
Отличие за БНТ: Милена Милотинова с награда за „Успешно управление на медия“
ЦСКА се измъчи, но надви Локомотив Пловдив и спечели Купата на България след дузпи
Мечки слизат в села в Благоевградско: Хищниците търсят храна и могат да бъдат опасни