Министър-председателят Бойко Борисов ще открие Инвестиционен форум за Западните Балкани, който се организира от Европейската банка за възстановяване и развитие в Лондон. В конференцията ще вземат участие лидери от всички страни от региона - премиерите на Сърбия , Черна гора, Албания и Република Македония, на Косово и председателстващият председателството на Босна и Херцеговина. Целта е лидерите и потенциалните инвеститори да обсъдят възможностите за привличане на частния, финансовия и публичния сектор за реализацията на стратегически инфраструктурни проекти.
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Преговорите с "Боташ" ще приключат до месец - два, съобщи енергийният министър
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?
Бюджет 2026: Финансовото министерство ще обяви параметрите на план-сметката