Наш екип стана свидетел на масово нарушаване на Закона за движение по пътищата, при това в центъра на столицата. Нарушенията са още по-възмутителни, защото правилата не се зачитат от представители на институции, които би трябвало да налагат закона.
Екипът на"Денят започва" засне кола на Висшия съдебен съвет, която влиза в улицата пред сградата на Съвета срещу знак влизането забранено. Против правила и знаци се движат и коли на Центъра за градска мобилност, и на МВР.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите