Тази сутрин около 4.00 часа е получен сигнал в полицейското управление в Хасково от служител, работещ на бензиностанция, че две лица с качулки на главите са влезли в обекта. Ударили са го с твърд предмет по лицето и са взели наличните в касата 530 лв.
Иззети са записите от видеокамерите на бензиностанцията и полицейските екипи работят по случая. Нападателите все още се издирват. Служителят е бил ударен по носа, но не е пострадал сериозно. Няма информация към момента дали бензиностанцията е възстановила работния си процес.
Осигуровките на държавните служители ще бъдат обсъдени на заседание на Тристранния съвет
Председателят на парламента Михаела Доцова ще открие 13-та пленарна сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа