Нов електрически автобус от днес ще превозва безплатно пътниците между Терминал 1 и Терминал 2 на Летище София. Освен че заменя досегашния дизелов транспорт и е екологичен, използването на новия електробус ще доведе до значително намаляване на разходите за поддръжка. Електрическият автобус е за 65 пътници. Разполага със спускаща се рампа, подходяща за възрастните и трудно подвижните пътници. Летище София е първото българско летище, което използва електробус за превоз на пътниците си.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг