Спокойна е днес обстановката в пловдивския квартал "Столипиново" след снощната акция на полицията, в която бяха задържани четирима души за притежание на наркотици.
При акцията имаше напрежение между жителите на квартала и органите на реда, след като стотици жители на "Столипиново" се събраха пред заведение, в което полицаите са издирвали заподозрян.
Според недоволните служителите на реда са превишили правата си, обиждали са ги и са изпочупили оборудването в заведението. От полицията категорично отхвърлиха твърденията, че е имало сблъсък. Заявиха, че са използвани само белезници за задържане на заподозрените.
По непотвърдена информация при акцията снощи е бил конфискуван половин килограм хероин.
Трагедията в Благоевград: Задържаният студент – на свобода, бащата на жертвата: Не пускайте тези убийци на свобода (ОБЗОР)
Нови разкрития и първи уволнен по случая с незаконния строеж край Варна