Дискусия за машинното гласуване на предстоящия местен вот организира днес националният омбудсман Мая Манолова.
Форумът е провокиран от анализите на Централната избирателна комисия за проблемите с машинното гласуване по време на европейските избори през май. Омбудсманът ще обсъди причините за възкникването им и начините за избягване на бъдещи такива на предстоящия през есента местен вот. През седмицата Мая Манолова предупреди, че подозира започването на кампания за отмяна на машиното гласуване, в която се включват организатори на изборите и експерти.
Мартин Димитров: 75 679 души получават едновременно заплати и пенсии в бюджетния сектор
Директорът на ДАНС - Варна: За да се отмени заповед за екстрадиция, трябва това лице да донесе повече полза на държавата, отколкото вреда
Заседание на парламента: Депутатите ще изслушат регионалния министър Иван Шишков заради казуса с незаконното строителство край Варна