Над 150 нелегални имигранти са заловени в София само през последното денонощие. Те са задържани без документи за самоличност при акции в района на "Лъвов мост" и в кварталите "Орландовци", "Модерно предградие" и "Факултета".
Заради увеличения мигрантски натиск полицията в столицата провежда ежедневни операции в рисковите части на града. В края на миналата седмица са заловени и други 166 души. В същото време от Гранична полиция са спрели 111 нелегални мигранти в опит да влязат на българска територия.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си