Пътят София - Петрохан е в много лошо състояние от години, а по него минават хиляди леки коли и камиони всеки ден. Въпреки протестите на хората, които пътуват по пътя, за да стигнат от София до Берковица и Монтана. По 55-километровия път ежедневно стават катастрофи, някои даже с фатален край. Огромните дупки зеят от години. Пътят не е асфалтиран изцяло от десетилетия.
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?