Сигналът за пътния инцидент е подаден около 7 часа тази сутрин. Училищният автобус и леката кола са се ударили на пътя Кубрат - Завет. 10 деца са прегледани в болница, но са без сериозни наранявания и са освободени. 24-годишна жена, която е управлявала леката кола, е в тежко състояние, съобщи говорителят на Областната дирекция на МВР Илияна Георгиева.
Лекият автомобил "Рено Меган", управляван от 24-годишна жена, се е ударил челно в насрещно движещ се ученически автобус в участъка Кубрат - село Медовене.
При сблъсъка тежко е пострадала водачката на колата, която е откарана в разградската болница в безсъзнание. В операционната на Интензивното отделение медиците се борят за живота й.
Децата са уплашени, но няма пострадали, каза Георгиева.
Работи се за изясняване на причините за катастрофата. Пътят е затворен, а движението по направлението Кубрат-Завет се осъществява по обиколен маршрут през селата Савин-Севар-Сушево-Прелез.
Случаят с Ива от Кочани: Външното министерство наема един от най-добрите адвокати в РСМ за защитата на момичето
Експеримент на мястото на катастрофата на „Челопешко шосе“ показва проблеми с видимостта и инфраструктурата
Очаква се затвореният заради свлачище участък от АМ "Струма" да бъде отворен до средата на другата седмица
Домакинството на "Евровизия": Кой ще бъде градът - домакин на песенния конкурс?
Счупен гръбнак отложи делото срещу единия от обвиняемите за катастрофата с автобус на „Челопешко шосе“
Експеримент на мястото на катастрофата на „Челопешко шосе“ показва проблеми с видимостта и инфраструктурата
Домакинството на "Евровизия": Кой ще бъде градът - домакин на песенния конкурс?