На 10 септември се очаква да отвори врати новият храм „Всех Святих“ , стана ясно след огледа на обекта от представители на община Русе. Ремонтните дейности все още продължават, предстои поставянето на иконостаса в края на този месец, а районът около църквата ще бъде изцяло облагороден. Русенците - братята Валентин и Теодор Цветкови ще подарят чешма, която ще бъде изградена до храма. Градежът на църквата, която носи името на съборения през тоталитаризма в близост едноименен храм, започна през 2007 г.
Сградата на бившия Нотариат в София да стане дом за млади таланти, предлага вицепремиерът Иво Христов
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра