В София 14-годишен ученик заплаши с бокс и обра две момчета на перона на метространция "Сердика", предаде БНР.
Случаят е от вчера следобед. Момчето е задържано. По информация на близки до разследването на случая ученикът се е приближил до двете момчета, които са чакали метрото. Заговорил ги и минути след това ги е заплашил с бокс.
Поискал е пари, а момчетата са му дали общо около 40 лева, които са носили в себе си. След това нападателят е избягал. Минути по късно след подаден сигнал полицейски патрул го е задържал в района на метростанцията.
При проверка е станало ясно, че същото момче е заподозряно за извършването на друг обир пак в района на метростанцията през месец ноември. Разследването на случая продължава.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец
Гълъб Донев: Служителите на МВР и военните ще си плащат осигуровките от догодина