ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Задържаха мигранти на "Цариградско шосе" в...
Чете се за: 00:30 мин.
Изтеглиха изпитния вариант на матурата по български език...
Чете се за: 03:25 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Александър Колев: Догодина ще се борим да завършим над 6-ото място

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:22 мин.
Спорт
Александър Колев ЦСКА 1948
Снимка: БГНЕС
Слушай новината

Футболистът на ЦСКА 1948 Александър Колев получи награда за Играч №1 на 31-вия кръг в родния футболен елит.

Играчът получи 7 от 19 гласа. Нападателят пребори конкуренцията на Сисиньо (Лудогорец), който има 5 гласа, Николай Минков (Ботев Пловдив) и Ивайло Чочев (ЦСКА 1948) са с по 3 гласа, а Иван Дюлгеров (Черно море) е с 1 глас.

"Характера ми е такъв, че винаги се целя в най-високото. Важно е да се представяме добре като отбор и да завършим на най-високо място. Имаме добър отбор, показахме го от зимата до сега. Глупава грешка от наша страна направи така, че да не се класираме за бараж. В 90-ата минута направихме грешка в мача с Берое. Малшанс донякъде и детински грешки... Идва нов треньор с нови амбиции. Всеки един от отбора ще се бори да завършим по-високо от шесто място", заяви той.

Футболистът разкри, че към момента не е преговарял с други клубове и отрече слуховете за интерес от страна на Ботев Пловдив.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber!

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?