Диктувахме темпото и създавахме ситуации, заяви наставникът след историческата победа на тима от Кърджали
Арда извоюва своята трета победа от началото на сезона в Първа лига. Тимът от Кърджали надделя над ЦСКА с 2:1 на „Арена Арда“. Освен това „сините“ записаха първи успех в своята история срещу „армейците“. Наставникът Александър Тунчев изказа своето задоволство от триумфа.
"Победихме и съм доволен. Диктувахме темпото и създавахме ситуации. Вкарахме два гола, но пропуснахме още. Треперихме до самия край да не изпуснем победата. Бяхме по-добри преди почивката, с контрола на топката, а и с положенията. През втората част ЦСКА нямаха вече какво да губи, но пак имахме доста ситуации за гол.“
„В предишния ни мач във Варна пак имахме положения, но не ги реализирахме. Когато си победил Левски или ЦСКА, това винаги остава в историята. Радвам се, че победихме ЦСКА под мое ръководство", каза още Тунчев.
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни
Червен код за опасни жеги: Европа ври, кипи и гори – каква е причината?