В Александровска болница имунизациите вече започнаха във фургона пред бариерата на болницата. Работното време е от 8.30 часа.
Ще бъдат ваксинирани гражданите, регистрирани в електронния регистър, определени за днес, както и тези, пропуснали имунизацията, заради спирането на ваксината.
"Призоваваме хората, които не са дошли до този момент от спирането на портала, а са имали часове за конкретно за ваксината "Астра Зенека", понеже други ваксини през портала все още нямаме, да заповядат днес да се ваксинират. Също така и тези, които от днес им започва редовната реваксинация за "Астра Зенека", заяви д-р Момчил Керемедчиев.
Реално пунктът работи до 17.00 часа, но в 16.00 часа регистрацията се спира, тъй като напливът е голям и когато има много струпани хора тука екипите стоят до 8-9 часа, преумората се натрупва всеки ден, обясни още д-р Керемедчиев.
В "Пирогов" продължава борбата за живота на децата, катастрофирали Горна Оряховица
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)