Българските състезатели спечелиха осем медала, четири от които златни, на турнир по спортна аеробика в Братислава

Следващият старт на български състезатели е в края на тази седмица.

българските състезатели спечелиха осем медала четири златни турнир спортна аеробика братислава
11:47, 15.04.2024
Чете се за: 00:47 мин.

Българските състезатели спечелиха осем медала, от които четири златни, три сребърни и един бронзов, в 25-то издание на международния турнир по спортна аеробика "Slovak Aerobic Open" в Братислава.

Три титли завоюва Джемре Стефанова - на индивидуално момичета 9-11 години, тройки и групи.

Следващият старт на български състезатели е в края на тази седмица, когато на Открития шампионат на Чехия участие ще вземат 35 български състезатели. Този път освен във възрастови групи 9-11 и 12-14 години, Прага ще бъде и първото международно състезание за националните отбори във възраст 15-17 години, мъже и жени.

Съдии и прокурори с остри критики срещу промените в Закона за съдебната власт и Конституцията
Зелена светлина за групата за разминиране в Черно море, засега не са нужни кораби на НАТО, смята Запрянов