Баскетболистките на Монтана 2003 постигнаха победа в първата си контролна среща в Гърция

баскетболистките монтана 2003 постигнаха победа първата контролна среща гърция
Снимка:
23:37, 20.09.2024
Чете се за: 00:45 мин.

Баскетболният вицешампион на България Монтана 2003 записа победа в първата от трите си контроли в Гърция.

Тимът воден от Преслав Пешев победи като гост ПАОК със 71:67 в среща, която се игра в Солун.

На полувремето домакините водеха с 5 точки при резултат 36:31, но в крайна сметка българският тим направи обрат през третата и четвъртата четвърт и стигна до крайния успех.

Утре и в неделя Монтана 2003 ще изиграе два мача с Пансерайкос.

В предишните си две контроли Монтана 2003 загуби от черногорския Будучност с 52:73 и победи Партизан с 87:67 в Белград.

Служебният кабинет прехвърля безвъзмездно стадион "Георги Аспарухов" на Столична община
Тежка катастрофа в Сливен: Жертвата е 20-годишен мъж