Телевизионният център на БНТ в Пловдив получи Почетния знак на града. За първи път отличието се дава не на отделна личност, а на цял екип.
Наградата беше връчена от председателя на Общинския съвет на тържествена церемония снощи в Драматичния театър. Поводът - БНТ Пловдив отбеляза 50 години от създаването си.
Най-старият телевизионен център в страната представи историята си в изложба и филм, а подготовката им събра поколенията, дали своя принос в развитието на обществената телевизия.

Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив