Само ден след слуховете за обтегнати отношения между премиера Бойко Борисов и финансовия министър Владислав Горанов заради намаляването на ДДС за заведенията, двамата днес инспектират как Перник се справя с водния проблем.
Заедно с тях са кметът на града и зам.-министър Николай Нанков.
"Нощният режим на водата в Перник се запазва засега, за да няма щети", обясни кметът на града Станислав Владимиров.
"За един месец са докарани 300 хил. литра вода", припомни Борисов.
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"