Българското правителство осъжда прекомерната сила, която се използва срещу Алексей Навални, заяви премиерът Бойко Борисов. По думите му, не трябва да се използва сила срещу мирно протестиращи.
"Осъждаме прекомерната сила, която се използва срещу Навални, съпругата му и демонстрантите в Русия. И тази позиция ние днес сме я изразили и през нашето Външно министерство като позиция на правителството", каза министър-председателят Бойко Борисов.
Бъдещето на детската болница: И здравното ведомство ще проверява проектирането на педиатрията
Доайенът на вестникарството на 90: Любен Генов получи Почетния знак на президента
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"