Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов е на посещение в Стара Загора. Във видео във Фейсбук той коментира ситуацията с високите цени на тока, както и трудното оцеляване на храмове и общини.
Заради високите цени на тока: От ГЕРБ настояват за 100% компенсация на обществените организации
Според него, макар отношенията със Северна Македония да са важни, не може темата да е най-основна в момента.
"Вярно, че със Северна Македония е много важно - като наш съсед, да работим с тях, но това да е основната ни цел сега ми се вижда грешно, когато буквално на всеки българин от джоба му вадят пари", каза Борисов.
Иван Демерджиев за „Баба Алино“: 25 са задържани и се събират доказателства за незаконни практики в Община Варна
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
По-високи пенсии от юли: От август се вдигат минималните осигурителни прагове и максималният осигурителен доход
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си