В блокирания шести ден квартал "Изток" в Кюстендил заразените вече са 90 души.
Извън него има още 15 жители града с положителни тестове, като половината от тях са били в контакт с хора от квартала, диагностицирани с COVID-19.
В квартала се разкрива лекарски кабинет в сградата на местното училище. В него ще дежурят медицински сестри, които ще бъдат в постоянна връзка с медицински специалисти. Заради увеличаващия се брой болни се отменя и традиционният Празник на черешата в Кюстендил.
20-годишен предизвика катастрофа с три коли в Разград, преминал на червен светофар
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра