ЦСКА 1948 и Добруджа завършиха 1:1 в контрола в Несебър

цска 1948 добруджа завършиха контрола несебър
17:41, 15.01.2024
Чете се за: 02:02 мин.

Отборът на ЦСКА 1948 завърши наравно 1:1 с втородивизионния Добруджа в контролна среща, която се игра в Несебър.

Проверката край морския бряг бе първа за "червените" от началото на зимната подготовка.

Първото полувреме премина изцяло под контрола на “червените”, които владееха по-често топката, но до гол така и не се стигна.

Резултатът в срещата бе открит в 62-та минута от Антонио Вутов, който се разписа с удар с воле.

Добруджа изравни четвърт час преди края, когато точен за добричлии бе Преслав Йорданов.

След дълго отсъствие в игра за ЦСКА се завърна Джонатан, който влезе като смяна. Последният мач на бразилеца беше в двубоя от турнира за Купата на България срещу Арда, спечелен с 1:0 на 5 април миналата година.

„Това е първа контрола за годината. Не би трябвало да обръщаме голямо значение на резултата, защото не това е най-важното. Първото полувреме стояхме по-добре. Стигнахме до гол през второто, но съперникът успя да изравни. Добруджа ни отбеляза доста спорно попадение, но това е приятелска среща и това не е от значение“, коментира старши треньорът Николай Панайотов.

В същото време от клуба обявиха официална раздяла с оперативния директор Стойчо Младенов, главния методист проф. Бисер Цолов и директора на детско-юношеската школа Методи Деянов.