Българинът Даниел Иванов-Аоияма допусна трето поражение на турнира по сумо във втората по сила дивизия "Джурьо" в японския град Осака.
Аоияма, които е с ранг "джурьо-11" и не се бори в най-висшата "Макуучи", загуби от "джурьо-10" Вакатакакаге с техниката "йорикири".
По този начин сумистът от Елхово вече е с отрицателен баланс в надпреварата (2-3), въпреки че стартира състезанието с две победи.
Турнирът по сумо в Осака продължава до 24 март.
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)