Ден преди да приключи регистрацията на партиите в ЦИК за предстоящия вот на 11 юли, "Републиканци за България" подадоха документи тази сутрин.
Лидерът на партията Цветан Цветанов обяви, че в предизборната кампания ще заложат на новите лица, които представят формацията. Посланията ще бъдат кратки и ясни, допълни още Цветанов.
"Има такъв народ" също се регистрира за участие в предсрочните парламентарни избори днес. Тошко Йорданов от формацията беше лаконичен, като заяви, че очаква следващите избори да са по-честни.
Три коалиции се регистрираха днес в ЦИК за изборите на 11 юли
От партия "Българско лято", която също се регистрира днес в ЦИК, заявиха, че тръгват към изборите с амбиция да преминат 4-процентната бариера за влизане в парламента.
Васил Божков ще бъде водач на две листи, стана ясно от думите на лидера на формацията Борил Соколов. Той обаче не отговори дали Божков ще се върне в България, за да участва в кампанията.
Сн. БГНЕС
Задълбочаване на енергийното сътрудничество между България и Азербайджан обсъди Илияна Йотова с Илхам Алиев в Баку
Кабинетът с решение на кризата със застраховката "Гражданска отговорност"
Министърът на икономиката Александър Пулев: Състоянието на фиска ни е абсолютно критично
Милена Милотинова: Това, което ни предстои, е домакинството и ние трябва да се представим на ниво
В ефира на БНТ: DARA и Евтим Милошев поставиха началото за създаване на Дом на артистите
Когато звучеше "Bangaranga", всички ставаха и танцуваха – журналистът Виктор Борисов от БНТ разказва за феномена DARA