Дея спорт (Бургас) надигра с 3:0 Марек и записа трета победа в първенството

дея спорт бургас надигра марек записа трета победа първенството
21:10, 19.11.2022
Чете се за: 01:35 мин.

Волейболистите на Дея спорт (Бургас) записаха трета победа в Супер Волей лигата. Воденият от Венцислав Симеонов тим надигра като гост Марек Юнион-Ивкони (Дупница) с 3:0 (25:14, 25:20, 25:14) в мач от седмия кръг.

Гостите бяха повече от категорични в първата част и закономерно поведоха в мача. Във втория гейм двата отбора бяха равностойни до шестата точка, след което Дея се откъсна и не допусна проблеми.

В третата част доминацията на бургаските волейболисти бе пълна и те записаха успеха за малко повече от час.

За най-полезен състезател бе отличен Николай Учиков, който бе и най-резултатен с 14 точки. По 10 точки записаха Стефан Чавдаров и Самуил Вълчинов. За Марек Любчо Янкоя се отчете с 9 точки.

Бургазлии са шести в таблицата с 10 точки (3 победи, 4 загуби), момчетата на Найден Найденов са десети с 3 точки (1 победа, 6 загуби).

В друг мач днес Хебър надигра като гост Добруджа с 3:2 за пета победа в първенството.

Карим Бензема напусна контузен тренировката на Франция
От специалните ни пратеници: Каква е атмосферата в Катар часове преди откриването на Мондиал 2022?