ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Димитър Главчев, ГЕРБ: Имаме самочувствието на един изпълнен мандат

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:37 мин.
У нас
Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
Слушай новината

Почти никога не сме се съобразявали със социологическите проучвания, а сме се съсредоточавали върху това, което правим като партия. В това отношение имаме самочувствието на един изпълнен мандат. Това заяви в "Денят започва с Георги Любенов" депутатът от ГЕРБ Димитър Главчев.

Той подчерта, че това е първият завършен мандат на ГЕРБ. Посочи, че дадените обещания, касаещи увеличението на минималната работна заплата, увеличението на минималната пенсия, удвояването на учителските заплати, са изпълнени.

Депутатът от ГЕРБ изтъкна, че е много трудно да управляваш в такава критична ситуация, наложена от коронакризата. Той беше категоричен, че България се е справила най-добре с наложените мерки.

Ние сме със самочувствието и настроението да управляваме, ако българските избиратели решат това, отбеляза Главчев. Важно е да се формира мнозинство, което да води България напред.

Той призна: "имаме своите слабости, които могат да бъдат отстранени и ние полагаме усилия в тази посока".

По думите му хората са видели през изтеклите 4 години какво е свършено от това правителство и то дава самочувствие.

Вижте целия разговор във видеото.

Гледайте повече от "Денят започва с Георги Любенов"

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?