Голямо предизвикателство е да си домакин на следващата среща на върха в Рига. Латвия е много иновативна страна и ние с нетърпение очакваме да въведем новите технологии, за да подкрепим икономически и технологични инициативи. Това заяви по време на инициативата "Три морета" президентът на Латвия Егилс Левитс.
Той благодари на президента Радев за организирането на "тази великолепна среща на Върха с много интересни дискусии, които са насочени към бъдещето".
"Този регион е една политическа, социална и икономическа идея. От географска гледна точка ние винаги сме тук, но като идея, като политическа инициатива тя съществува от 6 години като инициатива на полските колеги, които я инициираха", каза Левитс.
Ще поскъпнат ли хлябът, месото и основните храни заради скока на цените на горивата?
Румен Радев (АИКБ): Пазарът на горива реагира на всяко от изказванията на Тръмп
Иран предупреди Румъния, че ще реагира, ако се разреши на САЩ да използват румънски бази за операции в Близкия изток
Година след трагедията в Кочани: 63 бели стола - символ на угасналите 63 живота