Грацията, водена от Райна Тошева, допусна грешки и завърши 14-а в многобоя.
Финал на обръч и 14-о място в многобоя постигна Дара Малинова при дебюта ѝ при жените на първия турнир Гран при по художествена гимнастика за сезона в Тарту (Естония).
Грацията, водена от Райна Тошева, допусна грешки и в четирите си съчетания и със сбор от 90.900 точки (24.300 на обръч, 21.750 на топка, 22.350 на бухалки и 22.500) се нареди на 14-а позиция в многобоя.
Шампионка стана финалистката от Олимпийските игри в Париж 2024 Таисия Онофрийчук от Украйна с актив от 115.800. Със сребърния медал се окичи другата представителката на Украйна Полина Карика със 109.100. Трета се нареди американката Мегън Чу със 106.800 точки.
Един финал за Малинова в утрешния ден. С 24.300 (D. 10.400; A. 7.150; E. 6.750) точки и осми по сила резултат на обръч, тя намери място сред най-добрите осем на този уред.
Съдия за България на това състезание е Ина Делчева. Финалите утре стартират в 16.00 часа.
Стилияна Николова спечели контролното състезание на националния отбор по художествена гимнастика жени индивидуално
Невяна Владинова беше избрана за президент на Комисията на атлетите към Световната гимнастика
Гимнастички от 53 държави идват за Световната купа по художествена гимнастика в София
Министър Околийски възстановява д-р Благомир Здравков начело на детската болница