Футболните националки на България до 19 г. се наложиха над Грузия в евроквалификация

19:50, 25.10.2023
Чете се за: 01:05 мин.
Български национален отбор по футбол за девойки до 19 години
Снимка: Български футболен съюз

Българският национален отбор по футбол на България за жени до 19 години победи Грузия с 2:1 в мач от Група Б5 на европейските квалификации.

През първото полувреме гостите поведоха в резултата с гол от дузпа на Лизи Канкия.

След почивката младите "лъвици" възобновиха равенството. Александра Сергеева засече с глава центриране на Полина Демирова.

В 78-ата минута резервата Силвия Найденова донесе успеха за домакините.

В другия двубой от групата, Хърватия победи Латвия с 5:0.

На 28-и октомври от 15:30 часа България ще се изправи срещу Латвия, а три дни по-късно на 31-и октомври от 14:30 часа е и сблъсъкът срещу Хърватия.

Рилски Спортист спечели петия решаващ двубой от серията със Спартак Плевен и ще играе във финала на НБЛ
21:16, 17.05.2024
Чете се за: 03:22 мин.
Германия разгроми Казахстан с 8:2 в група В на световното първенство по хокей на лед
Чете се за: 03:02 мин.
Локомотив София и Ботев Враца не излъчиха победител в мач от 33-ия кръг на Първа лига
19:54, 17.05.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Валентина Георгиева ще покаже нов прескок на Световната купа във Варна
19:28, 17.05.2024
Шарл Льоклер завърши първи и във втората тренировка за Гран при на Емилия-Романя във Формула 1
19:20, 17.05.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Зона Варна, Бургас и Пловдив откриха второто издание за сезона на "Турнира на талантите" с победи
19:15, 17.05.2024
Чете се за: 02:30 мин.