След като стана ясно, че Главна дирекция "Национална полиция" изпраща в прокуратурата материалите от проверка, свързана с ремонт на клиника в УМБАЛ "Александровска", от ГЕРБ реагираха и обвиниха вътрешния министър Бойко Рашков в кризисен пиар.
"Днес беше изнесена информация от Главна дирекция "Национална полиция", това са неверни твърдения за ремонта в "Александровска". Това е кризисен пиар на Бойко Рашков, който се оказа лош милиционер. Изпратих писмо до министъра на здравеопазването, който назначи одит", заяви Костадин Ангелов от ГЕРБ-СДС.
По думите му заключението е, че сключените 4 договора представляват цялостен процес и възлизат на 143520 лева без ДДС.
"Министър Рашков мълчи за тези закононарушения", допълни Костадин Ангелов.
Велислава Делчева: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания
НАП за БНТ: След проверки на "Исторически парк" са били установени допълнителни задължения
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив