Гледайте по БНТ 3: Ирландия - Нова Зеландия, четвъртфинал на световното първенство по ръгби

Гледайте Ирландия - Нова Зеландия тази събота (14 октомври) от 21:50 ч. НА ЖИВО по БНТ 3!

гледайте бнт ирландия нова зеландия четвъртфинал световното първенство ръгби
22:00, 14.10.2023

Ръгби феновете по цял свят от месеци мечтаеха за сблъсък Ирландия и Нова Зеландия по време на световното първенство и той вече е факт.

Това е среща между два суперотбора, фаворити за титлата и то още във фазата на четвъртфиналите.

Ирландците до този момент напълно оправдават ролята си основен претендент за световната титла и лидер в световната ранглиста, като "детелините" спечелиха група "В" с перфектен актив от 4 победи в 4 мача, един от които беше срещу действащия планетарен първенец Южна Африка.

Нова Зеландия стартира със загуба от домакина Франция в мача на откриването, но след това момчетата на Иън Фостър записаха три поредни успеха и продължават да мечтаят за четвърта световна титла.

Отменете всичките си ангажименти, защото на всяка цена трябва да гледате Ирландия - Нова Зеландия тази събота (14 октомври) от 22:00 ч. НА ЖИВО по БНТ 3!