Предвидената глоба за шофиране в аварийната лента е 1000 лв. и три месеца без шофьорска книжка
Глоби за шофиране в аварийните ленти на магистралите ще бъдат налагани от днес, след като камерите на толсистемата с тази на МВР бяха окончателно свързани и сертифицирани.
Толуправлението разполага с 98 точки за контрол по автомагистралите в страната, а информацията за нарушителите се обработва в рамките на един ден.
Камерите започват да засичат средната скорост на движение.
Предвидената глоба за шофиране в аварийната лента е 1000 лв. и три месеца без шофьорска книжка.
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец
Състоянието на 17-годишните младежи, поразени от волтова дъга на жп гара Стара Загора остава критично
Евтаназирани са всички животни от фермата в Първомай, в която беше установено огнище на шарка
Продължава издаването на заповеди за събаряне на постройки в местността "Баба Алино"
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Осигуровките на държавните служители ще бъдат обсъдени на заседание на Тристранния съвет