Хебър Пазарджик не даде гейм на Дея спорт за първи успех във волейболния шампионат

21:23, 30.10.2022
Чете се за: 01:32 мин.
хебър пазарджик даде гейм дея спорт първи успех волейболния шампионат

Волейболният шампион на България при мъжете Хебър Пазарджик записа първата си победа през новата кампания в родната Суперлига, след като надигра с 3:0 (5:22, 25:20, 25:20) като гост състава на Дея спорт Бургас.

И в трите части домакините имаха своите шансове, но в крайна сметка сервисът на волейболистите на Хебър се оказа решаващ за това "тигрите" да запишат чист успех.

Якопо Масари стана най-полезен за победителите със своите 15 точки (1 ас), а бившият национал Тодор Алексиев приключи с 13. За домакините от Дея спорт Тодор Вълчев и Стефан Чавдаров реализираха по 12 пункта.

В класирането Хебър заема 7-то място с актив от 3 точки, докато с 4 пункта Дея спорт се намира само една позиция по-нагоре.

За момчетата на Камило Плачи сега предстои домакинство на друг тим от Бургас - Нефтохимик 2010 в сряда (2 ноември), докато Дея спорт ще гостува на Левски в четвъртък (3 ноември).

Позитиви от ковид пандемията: Повече хора ходят на профилактични прегледи
"Случаят Семерджиев": Как се осигурява закрила или премълчаване?