Пазарджиклии изпратиха писмо до Съдийската комисия на Българския футболен съюз
Хебър Пазарджик излезе с втора поредна позиция относно съдийските отсъждания при последните три гостувания на отбора във Враца (срещу Ботев Враца), Пловдив (срещу Крумовград) и София (срещу Славия).
От клуба твърдят, че са ощетени от съдийските отсъждания, които оказват директно влияние върху крайния резултат от мачовете на отбора.
Пазарджиклии изразиха претенции към ситуации от всички три срещи, в които положения са осъждани, както в полза на противника, така и в ущърб на Хебър. Претенциите са за отсъдени и неотсъдени дузпи, продължителността на продълженията и неправилно отменени или зачетени голове.
На клубния си сайт от Хебър публикуваха писмото, изпратено до Съдийската комисия на Българския футболен съюз, като подплатиха аргументите си със снимки и видеоматериали от въпросните ситуации.
В края на миналия месец от клуба отново изразиха недоволството си към съдиите. Старши треньорът Любослав Пенев неколкократно критикува съдийски решения в интервютата си след срещите.
Заради несъгласие с реформата на здравните инспекции: Доц. Ангел Кунчев подаде оставка
Трагедията със загиналото момче в Созопол: Бащата е влязъл в бурно море с трите си деца
Смъртоносни наводнения в Непал: Загинали са 95 души, близо 400 туристи са в неизвестност