Треньорът на Берое коментира успеха над Славия.
Старши треньорът на Берое Хосу Урибе бе видимо доволен от победата на своя тим над Славия с 3:0 и сподели, че трите точки са изключително важни за старозагорци.
"Много бързо отбелязахме гол и това ни успокои. Даде ни възможност да играем футбол. Голяма част от срещата бяхме по-добрият отбор. Успяхме да завършим мача с прекрасен гол на Константини. Победата днес бе изключително важна за нас. Направихме много голяма крачка към спасението, защото от три мача вече имаме седем точки, а това е безценно. Разбира се не трябва да се отпускаме и е още по-важно да победим Монтана във вторник. Това ще ни даде по-голямо спокойствие", коментира Хосу Урибе и посочи, че сгъстената програма е валидна за всички отбори, но когато побеждаваш умората я няма.
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни